Tworzymy i rozwijamy samodzielne projekty, biznesy. Dzięki temu jeszcze lepiej wiemy, jak promować Twoją markę. Oto niektóre z naszych innowacyjnych pomysłów.

konwent

 

KONWENT ROZWOJU

Cykl najbardziej rozwojowych wydarzeń łączących ludzi, umiejętności i wiedzę. Nowe rozwiązania, świeże spojrzenie, innowacje. Wszystko to, by wciąż rozwijać swoje kompetencje. W skrócie: inspirujące talks + warsztaty w prestiżowych lokalizacjach.

adpub

 

AdPub. Sieć publikacji

Serwis pozwalający na samodzielną i automatyczną publikację artykułów. Ważny kanał dopasowanego dotarcia, dla każdego kto pragnie podzielić się czymś więcej niż kolejny banner czy link opisowy i bez przekierowywania odbiorcy na nową stronę.

care

 

Portal rozwoju CARE-ER

Autorski system, który  automatycznie dostarcza dopasowane informacje o wydarzeniach, studiach, pracy, szkoleniach, dzięki czemu Użytkownicy mają aktualną wiedzę o możliwościach swojego rozwoju.

top8

 

TOP8. Efekt wyżej.

TOP8 to jedyne profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych oparte o model biznesowy płatności wyłącznie za wyniki 1-8 w Google. Nasi Klienci nie płacą za 9 i 10 miejsce na pierwszej stronie wyszukiwarki.

itype

 

iType.pl

Portal o szeroko pojętej typografii z inspirującą galerią oraz polską bazą fontów, w której można wybierać spośród kilkunastu tysięcy krojów, zarówno darmowych, jak i do użytku komercyjnego.

bizpoz

 

BIZPOZ: Firmy warte Poznania

BizPOZ to propozycja dla przedsiębiorców z Poznania i okolic. Portal oferuje profesjonalne wizytówki firm, dzięki czemu ułatwia lokalne kontakty biznesowe i wspiera wizerunek firmy w sieci.

biznesowy

 

Biznesowy.net

Prestiżowy portal dla firm, które chcą zaistnieć w sieci poprzez prezentacje. Biznesowy jest także ważnym patronem medialnym wielu ogólnopolskich wydarzeń związanych z karierą i biznesem.

cudowny

 

Cudowny Poznań

Tworzony przez Użytkowników portal o inspirujących, często mało znanych lub ukrytych poznańskich miejscach: zabytkach, sklepach, kawiarniach… Miejsce dla każdego, kto chce wiedzieć co nietuzinkowego warto zobaczyć i odwiedzić w stolicy Wielkopolski.

fit

 

fit2fit. portal zmotywowanych…

…do tego by ćwiczyć i stawiać sobie kolejne wyzwania.  Jeśli lubisz motywować, inspirować, dzielić się sportem – to miejsce dla Ciebie! Możesz też umówić się na trening, sprzedać rzeczy, zaprezentować przepisy, miejsca lub wydarzenia.

szkolenia

 

Szkolenia UE

Fachowy, ogólnopolski portal prezentujący wiarygodne zestawienie aktualnie przeprowadzanych szkoleń finansowanych z Unii Europejskiej lub dofinansowanych z EFS oraz szkoleń o tematyce unijnej.

second

 

Second Art

Galeria sztuki, w której można zakupić giclee oraz wydawane przez galerię albumy autorskie wybranych artystów. Niepokojąca, nieoczywista, czasem transgresyjna twórczość.  Inna, druga, dla niektórych „gorsza” strona polskiej sztuki.

 

 

Chcielibyśmy dla Ciebie pracować!

Przemawia za nami ogromne, wieloletnie doświadczenie w kreacji i produkcji dla marek oraz firm, które odniosły sukces.