POSZUKUJEMY CIEBIE!

Prosimy o podesłanie aplikacji na biuro@qa.com.pl
lub poprzez nasz autorski Portal Rozwoju CARE-ER

Poszukujemy osoby, którą będziemy wynagradzać za skuteczność. Praktyka przy agencyjnych projektach internetowych – współodpowiedzialność za m.in.: sprzedaż, rozwój, zmiany, promocję, skuteczne dotarcie do klientów, pozyskanie ofert i zleceń, pozyskanie patronatów, współpracę medialną i PR.

Twoim zadaniem będzie także inicjacja nowych projektów agencyjnych i kreatywne działanie przy projektach komercyjnych. Liczymy na: samodzielność, odpowiedzialność, motywację, kreatywność i energię.

Dzielimy się zyskami! Od każdego zlecenia otrzymasz premię, a w przypadku sukcesu gwarantujemy umowę o pracę.

Oferujemy m.in. solidne wynagrodzenie uzależnione od efektów, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój, sporo samodzielności.

Masz szansę dołączyć do naszego zespołu jeśli:
jesteś kreatywna/y i masz świetne portfolio, posiadasz doskonałe zdolności pracy w programach Adobe, potrafisz bezbłędnie i samodzielnie przygotować prace do druku, jesteś odpowiedzialna/y i dokładna/y, potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy, znasz obowiązujące trendy, ale potrafisz je złamać, masz własny styl i wiele pomysłów, posiadasz zmysł estetyczny i pasję kreacji, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/y,

Twoim zadaniem będzie m.in.: samodzielne przygotowywanie koncepcji graficznych m.in. poligrafia, identyfikacja marki, www, rozwój koncepcyjny i wizualny marek, współpraca z klientem w ramach realizowanego projektu lub obsługi.

Oferujemy m.in. solidne wynagrodzenie, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój, sporo samodzielności.

Twoim zadaniem w będzie m.in.: aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów, także z rynków zachodnich, pozyskiwanie klientów / partnerów / reklamodawców dla projektów agencyjnych, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, przygotowanie i prowadzenie ofert handlowych i marketingowych, inicjalizacja nowych i rozwój projektów agencyjnych.

Twoim atutem będzie doświadczenie w kontaktach z klientami w sektorze B2B oraz to, że jesteś dynamiczna/y, ale jednocześnie staranna/y i dokładna/y, potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/y, jesteś odpowiedzialny/a, motywują Cię wyzwania i realizacja celów.

Oferujemy m.in. solidne wynagrodzenie uzależnione od efektów, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój, sporo samodzielności.


A MOŻE…

Nie ma pasującej oferty pracy, ale uważasz, że szukamy też Ciebie? Zaciekaw nas!

Chcielibyśmy dla Ciebie pracować!

Przemawia za nami ogromne doświadczenie w pomysłach, kreacji i produkcji dla marek oraz firm, które odniosły sukces. Zapewniamy pełną obsługę
- Agencja Brandingowa QA, Agencja Reklamowa Poznań