Tworzymy i rozwijamy samodzielne projekty, biznesy. Dzięki temu jeszcze lepiej wiemy, jak promować Twoją markę. Oto niektóre z naszych innowacyjnych pomysłów.

box
 

more & more

&more to artystyczna metafora ludzkich potrzeb, aby mieć więcej i więcej. Każdy obraz z kolekcji jest indywidualnym dziełem sztuki – mixem ręcznie rysowanych ilustracji i matematycznej losowości.

Kolekcja &more na Opensea

box
 

Art of changing

Kolekcja sztuki QA w zakresie WEB 3.0 / NFT opiera się o koncept zmiany. To autorskie, ręczne wykonane, metaforyczne ilustracje, które można zdobyć na wyłączność. Ograniczona, ilość – 100 sztuk i każda unikatowa!

Kolekcja Art of changing na Opensea

box
 

Słownik do•mowy!

Planszowa drużynowa gra słowna 14+ dla 4-16 osób i… 2 sabotażystów, w której bohaterką jest uroda języka polskiego. Bądź gotów na wartką akcję, ostrą walkę, językową gimnastykę, słowną dywersję i EDU-FUN!

Taniej z kodem od QA: xs

feedback up
 

FEEDBACK UP

Intuicyjne narzędzie FEEDBACK UP (TM) do szybkiej informacji zwrotnej dla wydarzeń, miejsc lub produktów, które pozwala otrzymać opinie na bieżąco i jednocześnie zaangażować odbiorców, zarówno na miejscu, jak i online. Wsparcie w komunikacji i sprzedaży.

feedback up
 

Przedsiębiorcza Wielkopolska

Opowieść o lokalnych firmach, które zmieniły polską rzeczywistość – promujemy je certyfikując znakiem Przedsiębiorczej Wielkopolski (TM) oraz wydajemy ekskluzywny przewodnik, w którym inspirujemy i doradzamy głosem wybranych firm.

konwent
 

Konwent Rozwoju

Cykl najbardziej rozwojowych wydarzeń łączących ludzi, umiejętności i wiedzę. Nowe rozwiązania, świeże spojrzenie, innowacje. Wszystko to, by wciąż rozwijać swoje kompetencje. W skrócie: inspirujące talks + warsztaty w prestiżowych lokalizacjach.

box
 

Box Rekrutacyjny

Wiedza, narzędzia i porady, które pomogą osiągnąć sukces podczas rekrutacji! Łączymy świat offline z online – poprzez system otrzymasz informację zwrotną po każdej rozmowie od rekrutera!

KUP taniej z kodem od QA: 13×31

pudełko
 

Pudełko Rozwoju

Kompleksowa wiedza, narzędzia i gadżety, które zwiększą efektywność i pozwolą zorganizować idealne wydarzenie edukacyjne! Pomoże stworzyć wartościowy event każdemu, komu brakuje doświadczenia, umiejętności lub inspiracji.

care
 

CARE-ER

Autorski system, który automatycznie dostarcza dopasowane informacje o wydarzeniach, studiach, pracy, szkoleniach, dzięki czemu Użytkownicy mają aktualną wiedzę o możliwościach swojego rozwoju.

adpub
 

AdPub. Sieć publikacji

Serwis pozwalający na samodzielną i automatyczną publikację artykułów. Ważny kanał dopasowanego dotarcia, dla każdego kto pragnie podzielić się czymś więcej niż kolejny banner czy link opisowy i bez przekierowywania odbiorcy na nową stronę.

top8
 

TOP8. Efekt wyżej.

TOP8 to jedyne profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych oparte o model biznesowy płatności wyłącznie za wyniki 1-8 w Google. Nasi Klienci nie płacą za 9 i 10 miejsce na pierwszej stronie wyszukiwarki.

second
 

Second Art

Galeria sztuki, w której można zakupić giclee oraz wydawane przez galerię albumy autorskie wybranych artystów. Niepokojąca, nieoczywista, czasem transgresyjna twórczość. Inna, druga, dla niektórych „gorsza” strona polskiej sztuki.

bizpoz
 

BIZPOZ: Firmy warte Poznania

BizPOZ to propozycja dla przedsiębiorców z Poznania i okolic. Portal oferuje profesjonalne wizytówki firm, dzięki czemu ułatwia lokalne kontakty biznesowe i wspiera wizerunek firmy w sieci.

fit
 

fit2fit.

Miejsce dla zmotywowanych do tego by ćwiczyć i stawiać sobie kolejne wyzwania. Jeśli lubisz motywować, inspirować, dzielić się sportem – to miejsce dla Ciebie! Możesz też umówić się na trening, sprzedać rzeczy, zaprezentować przepisy, miejsca lub wydarzenia.

itype
 

iType.pl

Portal łączący autorów i fascynatów typografii z inspirującą galerią oraz polską bazą fontów, w której można wybierać spośród kilkunastu tysięcy krojów, zarówno darmowych, jak i do użytku komercyjnego.

cudowny
 

Cudowny Poznań

Tworzony przez Użytkowników portal o inspirujących, często mało znanych lub ukrytych poznańskich miejscach: zabytkach, sklepach, kawiarniach… Miejsce dla każdego, kto chce wiedzieć co nietuzinkowego warto zobaczyć i odwiedzić w stolicy Wielkopolski.

biznesowy
 

Biznesowy.net

Prestiżowy portal dla firm, które chcą zaistnieć w sieci poprzez prezentacje. Biznesowy jest także ważnym patronem medialnym wielu ogólnopolskich wydarzeń związanych z karierą i biznesem.

Chcielibyśmy dla Ciebie pracować!

Przemawia za nami ogromne, wieloletnie doświadczenie w kreacji i produkcji dla marek oraz firm, które odniosły sukces. Zapewniamy pełną obsługę
- Agencja Brandingowa QA, Agencja Reklamowa Poznań