Wspieramy przedsięwzięcia, które pomagają zmienić na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Nie chcemy stać z boku, ale faktycznie angażować się w akcje, które uważamy za ważne.
Poniżej prezentujemy kilka z nich, a gdy się poznamy bliżej opowiemy Ci o pozostałych.

teatr polski

Teatr Polski w Poznaniu

Inspiracje w QA czerpiemy z tego co najlepsze: codziennych perypetii, kultury popularnej, ale też wielkiej sztuki. Dlatego w Teatrze Polskim w Poznaniu mamy swój własny fotel! Oto nasz sposób, by docenić i wspierać polską kulturę i sztukę oraz jej miłośników. Jeśli do nich należysz i nie boisz się wyzwań, zgadnij który fotel jest nasz. Swój typ prześlij na maila, a być może wygrasz wejściówkę na jedną z premier!

animal security

Fundacja Animal Security

W naszym zespole nie brakuje miłośników zwierząt. Do QA często wpadają na śniadanie okoliczne koty i zawsze humor poprawia nam merdający ogon. Wirtualnie adoptowaliśmy czworonoga przez Animal Security, dzięki czemu możemy pomóc tym zwierzakom, które na właściciela jeszcze czekają. Każdego sympatyka czterech łap zachęcamy do wirtualnej lub realnej adopcji.

startup

Młode firmy

Mentorujemy i szkolimy! Nie tylko pomagamy młodym przedsiębiorcom promować swoje pomysły, sami także jesteśmy ich autorami oraz chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. A jeśli stawiasz pierwsze kroki w biznesie i potrzebujesz promocji, możemy zaoferować Ci tzw. pakiet dla startupów, czyli obsługę marketingową tańszą o 50% – na dobry start!

Chcielibyśmy dla Ciebie pracować!

Przemawia za nami ogromne doświadczenie w pomysłach, kreacji i produkcji dla marek oraz firm, które odniosły sukces. Zapewniamy pełną obsługę
- Agencja Brandingowa QA, Agencja Reklamowa Poznań